پرش به

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  saint : (شنبه ۳۰ فروردين ۹۳ - ۱۳:۲۷:۲۲) من به موضوع بررسی glx G4 پاسخ دادم
@  ehsanbikas : (دوشنبه ۲۵ فروردين ۹۳ - ۲۳:۱۸:۰۹) من به موضوع فایل فلش تبلت جت پاسخ دادم
@  amir_zbl : (يكشنبه ۲۴ فروردين ۹۳ - ۲۰:۲۴:۵۶) من به موضوع فایل فلش تبلت جت پاسخ دادم
@  amir_zbl : (يكشنبه ۲۴ فروردين ۹۳ - ۲۰:۰۲:۱۸) من به موضوع فایل فلش تبلت جت پاسخ دادم
@  AliReaza : (يكشنبه ۲۴ فروردين ۹۳ - ۱۵:۵۵:۳۰) پیشاپیش ممنون
@  AliReaza : (يكشنبه ۲۴ فروردين ۹۳ - ۱۵:۵۵:۱۹) xAghilx عزیز منم مثل شما درخواست دایور برای Luster دادم. اما کسی جواب نداده http://mglx.ir/forum...p?showtopic=641 خیلی هم تو اینترنت کشتم. پیدا نکردم. اگه پیدا کردی به ما هم برسون. بد جور لازمم.
@  xAghilx : (جمعه ۲۲ فروردين ۹۳ - ۱۰:۱۰:۰۴) ممنون
@  xAghilx : (جمعه ۲۲ فروردين ۹۳ - ۱۰:۰۹:۳۸) هرکی داره دریغ نکنه
@  xAghilx : (جمعه ۲۲ فروردين ۹۳ - ۱۰:۰۹:۲۷) آقا شدیدا با درایور glx luster واسه فلش نیاز دارم
@  xAghilx : (جمعه ۲۲ فروردين ۹۳ - ۱۰:۰۹:۰۲) سلام دوستان عزیز
@  AliReaza : (پنجشنبه ۲۱ فروردين ۹۳ - ۰۷:۳۸:۳۱) سلام دوستان میشه لطفا یک نفر حداقل یه جوابی به تاپیک من بده؟؟؟ من الان خیلی وقت منتظرم. و خبری هم نیست  <_<
@  ارش : (چهارشنبه ۲۰ فروردين ۹۳ - ۰۸:۵۸:۵۴) سلام دوستان میشه تاپیک واسه بازی گرافیک بالای که تا حالا دوستان تونستند روی گوشی های هوشمند جی ال ایکس نصب کنند بزارید
@  mehdi glx x2 : (سه شنبه ۱۹ فروردين ۹۳ - ۱۷:۱۵:۲۰) من به موضوع روت انواع گوشی ها و تبلت های چینی (برروی تبلت جت و گوشی لاستر وگوشیهای دیمو تست شده پاسخ دادم
@  AliReaza : (سه شنبه ۱۹ فروردين ۹۳ - ۰۱:۴۲:۵۸) من به موضوع درخواست رام Luster II پاسخ دادم
@  ehsanbikas : (يكشنبه ۱۷ فروردين ۹۳ - ۱۸:۰۲:۴۵) من به موضوع فایل فلش تبلت جت پاسخ دادم
@  AliReaza : (شنبه ۱۶ فروردين ۹۳ - ۱۶:۲۱:۱۴) من یک تاپیک در درخواست رام Luster II باز کردم به نام آموزش های فلش زدن گوشی های جی ال ایکس
@  hamidfans : (يكشنبه ۱۰ فروردين ۹۳ - ۱۴:۰۵:۵۷) من یک تاپیک در درایو میرا باز کردم به نام GLX
@  glxdimo : (چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۲ - ۰۰:۲۲:۰۹) من به موضوع روت انواع گوشی ها و تبلت های چینی (برروی تبلت جت و گوشی لاستر وگوشیهای دیمو تست شده پاسخ دادم
@  vahidgsm64 : (يكشنبه ۲۵ اسفند ۹۲ - ۱۶:۳۱:۱۷) من به موضوع M3 پاسخ دادم
@  منیر : (سه شنبه ۲۰ اسفند ۹۲ - ۱۶:۰۳:۲۶) من به موضوع فایل فلش مشابه برای تبلت جت جی ال ایکس-jet glx tablet پاسخ دادم

پست های اخير انجمن

عنوان پست ارسال شده توسط پست شده در انجمن
  • حسین بوذرجمهری
  • RSBRSB
  • RSBRSB
  • ehsanbikas
  • mehdi glx x2
  • دیروز, ۲۰:۲۲
  • پنجشنبه ۲۸ فروردين ۹۳ - ۱۲:۱۵:۲۴
  • سه شنبه ۲۶ فروردين ۹۳ - ۱۱:۲۰:۲۲
  • دوشنبه ۲۵ فروردين ۹۳ - ۲۳:۱۸:۰۸
  • سه شنبه ۱۹ فروردين ۹۳ - ۱۷:۱۵:۰۵

L2

- - - - - GLX L2 فایل فلش

• Please log in to reply
4 پاسخ برای این تاپیک

غلامرضا بهشتیان

غلامرضا بهشتیان

مدیر کل سایت

• مدیر ارشد
  • 822 ارسال ها:
  • 471 با تشکر
  • nimbuzz:amin_tado
  • مکان زندگیمشهد
  • شغل:مسئول نرم افزار
  • آدرس محل کار:خیابان سعدی - بین سعدی 4 - 6 - موبایل ایران ----- قابل توجه دوستان من از نمایندگی جی ال ایکس بیرون اومدم و در جای دیگه ای مشغولم ولی با کارخانه در تماسم -----
  • تلفن محل کار:05112284149
  • فکس:05112284149
  • ساعات کار در روز های عادی:9-13/17-21:00
  • ساعات کار در روزهای تعطیل:تعطیل
  • گوشی شما:GLX mira
  • قیمت خرید گوشی شما:2800000

فایل فلش L2

تصویر

فایل های پیوستی

افرادی که این موضوع را مشاهده نموده اند

چنانچه هر گونه سوالی دارید می توانید از طریق شماره همراه اینجانب با من تماس بگیرید:
09353466620
توجه نمایید من صبح ها در بیمارستان کار می کنم پس تا ساعت 19 که در بیمارستان هستم تلفنی رو جواب نمیدم.
بنابراین ساعات تماس از 19 الی 22:00
می توانید درخواست ها و نظرات خود را از طریق پیامک با درج نام و نام خانوادگی خود به ما منتقل نمایید.
غلامرضا بهشتیان

خدمات جی ال ایکس مشهد.
آدرس نمایندگی های مشهد :
1- احمد آباد - پاساژ قصر موبایل حاتم - واحد 30 ------ اسماعیل ذوالفغاری ---- 05118469903
2- احمد آباد - مجتمع کامپیوتر و موبایل - طبقه سوم - شاتل ---------احمد راد -------- 05118444268
3- بلوار فرامرز عباسی - نرسیده به فرامرز عباسی 3 - پاساژ اناهیتا - واحد 7- مصطفی زارع ----- تلفن 6089612
4- احمد آباد - بین قائم و پاستور - مجتمع موبایل پارت - طبقه منفی یک - بامتل - واحد 1.18 ------ رویا رخشانی ----- 05118454686

توجه من قبلا در نمایندگی مجتمع پارت بودم اما الان جای دیگه ای کار می کنم. آدرس محل جدید اینجانب :
مشهد - خیابان سعدی - بین سعدی 4-6 .تعمیرات موبایل ایران . طبقه بالا
تلفن محل کار جدید اینجانب: 05112284149

Thanked by 2 Members:
RSBRSB , rezazadkhak

RSBRSB

RSBRSB

در حال پیشرفت

• نماینده خدمات
  • ستارهستارهستاره
  • 24 ارسال ها:
  • 7 با تشکر
  • nimbuzz:NO
  • مکان زندگیگناباد
  • شغل:تعميرات تلفن همراه
  • آدرس محل کار:گناباد-خ امام-روبروي پاساژ قلي زاده
  • تلفن محل کار:05337221597
  • فکس:NO
  • ساعات کار در روز های عادی:9 الي 13----18 الي 22
  • ساعات کار در روزهای تعطیل:NO
  • گوشی شما:1202
  • قیمت خرید گوشی شما:15000

نمایش پستغلامرضا بهشتیان, در جمعه ۱۹ آبان ۹۱ - ۲۳:۲۳:۱۲, نوشته:

فایل فلش L2

تصویر

با سلام
اين فايل حاوي فايل اصلي با پسوند (PAC) نيست
لطفاً بررسي كنيد
با تشكر فراوان

غلامرضا بهشتیان

غلامرضا بهشتیان

مدیر کل سایت

• مدیر ارشد
  • 822 ارسال ها:
  • 471 با تشکر
  • مکان زندگیمشهد
  • آدرس محل کار:خیابان سعدی - بین سعدی 4 - 6 - موبایل ایران ----- قابل توجه دوستان من از نمایندگی جی ال ایکس بیرون اومدم و در جای دیگه ای مشغولم ولی با کارخانه در تماسم -----
دوست عزيز
وقتي برنامه ي فلش اين گوشي رو باز كنيد بايد با كليك روي چرخ دنده ي سمت راست فايل ها رو دستي بچينيد
براي اين كار بايد تيك هاي NOR FDL و NV و PSرو بزنيد و فايل ها رو از داخل پوشه ي فايل فلش بهش بديد
توجه كنيد كه فايل هاي NV حاوي درايور هاي ال سي دي هستند و ممكن هست مجبور باشيد گوشي رو اونقدر با فايل هاي NV مختلف بزنيد كه بلاخره با يكيش ال سي دي و دوربين و بلوتوث و ... درست بالا بياد .
قسمت PS رو هم با فایل SC پر کنید
فایل پیوستی  untitled.JPG   126.02K   5 تعداد دریافت ها

چنانچه هر گونه سوالی دارید می توانید از طریق شماره همراه اینجانب با من تماس بگیرید:
09353466620
توجه نمایید من صبح ها در بیمارستان کار می کنم پس تا ساعت 19 که در بیمارستان هستم تلفنی رو جواب نمیدم.
می توانید درخواست ها و نظرات خود را از طریق پیامک با درج نام و نام خانوادگی خود به ما منتقل نمایید.
غلامرضا بهشتیان

خدمات جی ال ایکس مشهد.
آدرس نمایندگی های مشهد :
1- احمد آباد - پاساژ قصر موبایل حاتم - واحد 30 ------ اسماعیل ذوالفغاری ---- 05118469903
2- احمد آباد - مجتمع کامپیوتر و موبایل - طبقه سوم - شاتل ---------احمد راد -------- 05118444268
3- بلوار فرامرز عباسی - نرسیده به فرامرز عباسی 3 - پاساژ اناهیتا - واحد 7- مصطفی زارع ----- تلفن 6089612
4- احمد آباد - بین قائم و پاستور - مجتمع موبایل پارت - طبقه منفی یک - بامتل - واحد 1.18 ------ رویا رخشانی ----- 05118454686

توجه من قبلا در نمایندگی مجتمع پارت بودم اما الان جای دیگه ای کار می کنم. آدرس محل جدید اینجانب :

Thanked by 1 Member:
RSBRSB

RSBRSB

RSBRSB

در حال پیشرفت

• نماینده خدمات
  • ستارهستارهستاره
  • 24 ارسال ها:
  • 7 با تشکر
  • nimbuzz:NO
  • مکان زندگیگناباد
  • شغل:تعميرات تلفن همراه
  • آدرس محل کار:گناباد-خ امام-روبروي پاساژ قلي زاده
  • تلفن محل کار:05337221597
  • فکس:NO
  • ساعات کار در روز های عادی:9 الي 13----18 الي 22
  • ساعات کار در روزهای تعطیل:NO
  • گوشی شما:1202
  • قیمت خرید گوشی شما:15000

نمایش پستغلامرضا بهشتیان, در چهارشنبه ۱۳ شهريور ۹۲ - ۲۰:۲۳:۵۶, نوشته:

دوست عزيزوقتي برنامه ي فلش اين گوشي رو باز كنيد بايد با كليك روي چرخ دنده ي سمت راست فايل ها رو دستي بچينيدبراي اين كار بايد تيك هاي NOR FDL و NV و SC‌رو بزنيد و فايل ها رو از داخل پوشه ي فايل فلش بهش بديدتوجه كنيد كه فايل هاي NV حاوي درايور هاي ال سي دي هستند و ممكن هست مجبور باشيد گوشي رو اونقدر با فايل هاي NV مختلف بزنيد كه بلاخره با يكيش ال سي دي و دوربين و بلوتوث و ... درست بالا بياد .پیوست untitled.JPG
با سلام مجددببخشيد مي پرسم آخه من تو اين زمينه كم سوادم ولي من توي هيچ كدام از پروداكت ها از جمله  6600L  گزينه  SC  رو پيدا نكردم اين هم تصوير

فایل های پیوستی

• فایل پیوستی  6600L.JPG   62.99K   0 تعداد دریافت ها

Thanked by 1 Member:
غلامرضا بهشتیان

غلامرضا بهشتیان

غلامرضا بهشتیان

مدیر کل سایت

• مدیر ارشد
  • 822 ارسال ها:
  • 471 با تشکر
  • مکان زندگیمشهد
ببخشید اشتبان هز من بود گزینه ی PS رو باید با فایل SC پر کنید
بازم شرمنده

09353466620
غلامرضا بهشتیان

خدمات جی ال ایکس مشهد.
آدرس نمایندگی های مشهد :

Thanked by 1 Member:
RSBRSB

0 کاربر در حال خواندن این تاپیک است

0 کاربر, 0 مهمان, 0 عضو مخفی